polskienglish

Produkty

Wstecz

produkty
Żurawiki
Żurawiki

Żuraw – Wysięgnik Alpinistyczny

wysięgnik alpinistyczny. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia mamy możliwość obsługi całej elewacji budynku w zakresie konserwacji, mycia czy instalacji. Ponadto przez wysokie parametry pracy oraz odpowiednio dobrane materiały i punkty kotwiczenia zgodne z normą PN – EN 795:2012, jesteśmy w stanie wymienić szyby na szklanych fasadach budynku. Wysięgni firmy Centrum Systemów Asekuracji wykonany jest w całości z aluminium, dzięki takiemu połączniu ograniczyliśmy wagę urządzenia do minimum by alpinista czy technik dostępu linowego bez przeszkód mógł wnieść go na sam dach budynku. Wysięgnik alpinistyczny montujemy na specjalnej tuleji dzięki której „wychodzimy” za fasadę bez żadnej kolizji wysięgnika z attyką. Żurawiki montowane są w gniazdach alpinistycznych na których zamontowane są punkty kotwiczenia, do którego podpinamy linkę roboczą za pomocą zatrzaśników/karabinków.

Gniazda

Gniazda można montować w schemacie horyzontalnym czyli na dachu lub wertykalnym na attyce. Gniazdo montowane jest do podstawy gniazda poprzez wsunięcie jej w odpowiednio wycięte otwory montażowe, a dzięki zastosowaniu sworzni ustalających gniazdo automatycznie się blokuje. Innowacyjny pomysł rozdzielenia podstawy od gniazda daje przewagę ilościową – potrzebujemy tyle gniazd ile jest żurawików, gniazdo jest w suchym miejscu – ma dużo większą odporność antykorozyjną. Druga bardzo ważna zaleta to podstawę gniazda można w całości schować np. pod deską tarasową.

Podsumowanie

System dostępu do elewacji produkowany przez firmę CSA zgodny z normą PN – EN 795:2012 typ „a” punkty kotwiczenia jest systemem w który powinien być wyposażony każdy obiekt który ma fasady wymagające obsługi z zewnątrz. Jako firma zajmująca się poważnie tematyką zabezpieczeń prac na wysokościach, Bezpieczeństwem i ochroną zdrowia możemy zaproponować na każdy obiekt indywidualne rozwiązanie.

Napisz – przeprowadzimy audyt dobierzemy odpowiednie urządzenia do danego obiektu, zaproponujemy system linowy, punkt kotwiczenia, system szynowy, system tymczasowy, do blachy trapezowej, betonu C20, C25, C30, C35 czy szkła. Mail do nas: biuro@csaasekuracje.pl

 

 

 

Żurawiki
Nasi partnerzy