polskienglishrussian

Produkty

Wstecz

produkty
Żurawiki

W przypadku gdy istnieje potrzeba wejścia do ograniczonej przestrzeni (np. mycie elewacji szklanej budynku lub wykonanie akcji ratunkowej), bardzo ważne jest szybkie i bezawaryjne działanie sprzętu.

Żurawiki

Żurawiki do mycia elewacji i akcji ratunkowych

W przypadku gdy istnieje potrzeba wejścia do ograniczonej przestrzeni, bardzo ważne jest szybkie i bezawaryjne działanie sprzętu. Nasze żurawiki do mycia elewacji szklanej budynku lub wykonania akcji ratunkowej są najlepszym wyborem dla Twojej firmy.


Żurawiki i wysięgniki do mycia elewacji - nasza oferta


Nasza firma we współpracy z czołowymi firmami zajmującymi się projektowaniem żurawi przygotowała rozległą ofertę systemów ratunkowych, przeznaczonych do wyciągania i wciągania. Skuteczność żurawików i wysięgników do mycia elewacji została wielokrotnie sprawdzona w warunkach przeznaczenia. Inżynierowie i dyrektorzy ds. bezpieczeństwa obdarzają nasze rozwiązania dużym zaufaniem, ze względu na ich wytrzymałość, wysoką jakość wykonania oraz niezawodność nawet w najcięższych warunkach. Nasze systemy (żurawiki do mycia elewacji oraz wysięgniki o różnym przeznaczeniu) spełniają wymagania wszystkich norm branżowych i poparte są odpowiednimi badaniami. Dodatkowo jesteśmy w stanie dostosować nasze żurawie do konkretnych potrzeb klientów.


Twoi pracownicy pracują na wysokościach? Zadbaj o ich bezpieczeństwo, wybierając środki ochrony indywidualnej z naszej oferty.


Żurawiki do mycia elewacji i innych zadań w świetle prawa

 

Czy wiesz, że:
- dla żurawi stacjonarnych z napędem ręcznym o udźwigu do 2000 kg ustalono formę dozoru uproszczonego (urządzenia nie wymagają zgłoszenia do UDT i badań, ale należy zapewnić konserwację przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia).

 

Podstawa prawna:
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2012 r. w sprawie rodzajów urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu (Dz. U. 2012 nr 0 poz. 1468), wydane na podstawie art. 5 ust. 2 ustawy o dozorze technicznym.

 

Rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 października 2003 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji niektórych urządzeń transportu bliskiego (Dz. U. Nr 193, poz. 1890).

Żurawiki
Nasi partnerzy