polskienglish

Produkty

Wstecz

produkty
Systemy szynowe

Produkty szynowe zabezpieczające przed upadkiem z wysokości w dostępie linowym zostały stworzone do wykorzystania w poziomie aby skutecznie rozwiązać problem ryzyka związanego z pracą na wysokości w szerokim zakresie zastosowań oraz zapewnienia zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Systemy szynowe

Systemy szynowe

Systemy szynowe zabezpieczające przed upadkiem z wysokości w dostępie linowym zostały stworzone do wykorzystania w poziomie. Ich głównym zadaniem jest skuteczne rozwiązanie problemu ryzyka związanego z pracą na wysokości. Systemy szynowe mają szeroki zakres zastosowań i są zgodne z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa na stanowisku pracy.


Systemy szynowe - oferta CSA


Oferowane przez naszą firmę systemy szynowe firmy 3M i Harken zapewniają ten sam wysoki standard obsługi, wsparcia technicznego i jakości bez względu na to, w jakiej sytuacji są używane.


Szyna RoofSafe™ to system szynowy z aluminium tłoczonego, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownika. To połączenie wysokiej jakości z dyskretnym i estetycznym wyglądem. Systemy szynowe tej marki oferują doskonałą funkcjonalność dzięki użyciu swobodnego wózka mocującego bez wsporników, nad którymi miałby przejechać. Użytkownik może z niego korzystać bez potrzeby przepinania się między podporami.


Szyna Glyde-Saf jest dedykowana do systemów podwieszonych. Niepowtarzalny zamknięty system prowadnic jest zdolny do nielimitowanych przejazdów. Rozstaw między przęsłami może wynosić nawet 6m. System szynkowy umożliwia płynną i nieprzerwaną pracę dla maksymalnie 4 użytkowników podczas pracy na wysokościach. Ten sztywny system może być instalowany zarówno wewnątrz jak w na zewnątrz budynku. Typowymi miejscami instalacji mogą być hangary a także zakłady produkcyjne jak i magazyny.


Szyna 27 mm Access Rail firmy Harken pozwala nacieszyć oko niejednego architekta swoją estetyką. Zainstalowane w wózku firmy Harken łożyska powodują gładki i prosty sposób przenoszenia obciążeń wzdłuż szyny. Kulki w łożyskach są samo-odnawialne i nie wymagają smarowania. W dodatku są zaprojektowane, aby czyszczenie stawało się bardzo proste. Całe systemy szynowe oraz ich poszczególne elementy (np. wózki) firmy Harken mogą przenosić obciążenia do 5 000 kg.
W ofercie CSA znajdziesz również system linowy pionowy.

Systemy szynowe
Nasi partnerzy