polskienglishrussian

Produkty

Wstecz

produkty
Systemy szynowe

Produkty szynowe zabezpieczające przed upadkiem z wysokości w dostępie linowym zostały stworzone do wykorzystania w poziomie aby skutecznie rozwiązać problem ryzyka związanego z pracą na wysokości w szerokim zakresie zastosowań oraz zapewnienia zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Systemy szynowe

Oferowane przez naszą firmę systemy firmy 3M i Harken zapewniają ten sam wysoki standard obsługi, wsparcia technicznego i jakości bez względu na to w jakiej sytuacji są używane.

 

Szyna RoofSafe™ to wysokiej jakości system szynowy z aluminium tłoczonego, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownika połączony z dyskretnym i estetycznym wyglądem. System ten oferuje doskonałą funkcjonalność dzięki użyciu swobodnego wózka mocującego bez wsporników, nad którymi miałby przejechać, a użytkownik może z niego korzystać bez potrzeby przepinania się między podporami.

 

Szyna Glyde-Saf jest dedykowana do systemów podwieszonych. Niepowtarzalny zamknięty system prowadnic jest zdolny do nielimitowanych przejazdów. Rozstaw między przęsłami może wynosić nawet 6m. Umożliwia płynną i nieprzerwaną pracę dla maksymalnie 4 użytkowników podczas pracy na wysokościach. Ten sztywny system może być instalowany zarówno wewnątrz jak w na zewnątrz budynku. Typowymi miejscami instalacji mogą być hangary a także zakłady produkcyjne jak i magazyny.

 

Szyna 27 mm Access Rail firmy Harken pozwala nacieszyć oko niejednego architekta swoją estetyką. Zainstalowane w wózku firmy Harken łożyska powodują gładki i prosty sposób przenoszenia obciążeń wzdłuż szyny. Kulki w łożyskach są samo-odnawialne i nie wymagają smarowania. W dodatku są zaprojektowane, aby czyszczenie stawało się bardzo proste. Szyny i wózki firmy Harken mogą przenosić obciążenia do 5 000 kg.

Systemy szynowe
Nasi partnerzy