polskienglish

Produkty

Wstecz

produkty
System linowy pionowy

W ofercie firmy Centrum Systemów Asekuracji Sp. z o.o. znajduje się także system pionowy zabezpieczający przed upadkiem z wysokości.

System linowy pionowy

System linowy pionowy

W ofercie firmy Centrum Systemów Asekuracji Sp. z o.o. znajduje się także system linowy pionowy zabezpieczający przed upadkiem z wysokości.
System linowy pionowy mocowany jest do każdej drabiny spełniającej wymagania norm (zajmujemy się także sprzedażą drabin).


Wbudowanie systemu linowego polega na rozpięciu na całej wysokości linki o średnicy 8mm. Do niej wpinany jest wózek asekuracyjny. Pracownik podpięty do wózka jest bezpieczny na każdej wysokości. System linowy pionowy eliminuje ryzyko upadku z drabiny.


System linowy pionowy - charakterystyka


System linowy pionowy zawiera linkę ø8mm, zakończoną u góry tuleją zaciskową oraz zaciskami liny na dole. Można ją skonfigurować dla istniejącej drabiny i/lub słupa, a następnie szybko i łatwo zainstalować. Wózek asekuracyjny jest lekki i mieści się w dłoni. Jeśli używamy linki ze stali nierdzewnej o średnicy 8 mm, można wykorzystać wersję posiadającą amortyzator, co eliminuje potrzebę wpinania go w linkę. Sprawdź także środki ochrony indywidualnej.

System linowy pionowy - drabiny
Nasi partnerzy