polskienglish

Produkty

Wstecz

produkty
Siatki ochronne

Siatka asekuracyjna typ S wykonana z polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości ( siatki asekuracyjne, siatki bezpieczeństwa, siatki budowlane) to skuteczny środek ochrony zbiorowej oraz indywidualnej zabezpieczający pracownika przed upadkiem z wysokości, pozwalający na bezpieczną pracę w obszarze najwyższego ryzyka np. przy pracach wysokościowych na otwartych przestrzeniach. Zgodna z PN EN 1263-1.

Siatki ochronne

Siatki zabezpieczające przed upadkiem z wysokości

Siatka asekuracyjna typ S wykonana z polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości siatki asekuracyjne, siatki bezpieczeństwa, siatki budowlane) to skuteczny środek ochrony indywidualnej oraz zbiorowej. Siatki zabezpieczające przed upadkiem z wysokości pozwalają na bezpieczną pracę w obszarze najwyższego ryzyka np. przy pracach wysokościowych na otwartych przestrzeniach. Zgodna z PN EN 1263-1.


Siatki ochronne — charakterystyka


Oferujemy siatki zabezpieczające przed upadkiem z wysokości:


• platformy robocze wykonane z siatki asekuracyjnej — są wzmocnione klamrami i pasami napinającymi, umożliwiają swobodne poruszanie się po powierzchni, ponieważ ograniczają ugięcie pod ciężarem pracownika;
• siatki, które zabezpieczają dachowe świetliki, aby w czasie wykonywania prac nie wpadł do nich pracownik znajdujący się na wysokości. Do siatki z pasem napinającym z powodzeniem można zamocować środki ochrony indywidualnej, które posiadamy w ofercie.


Siatki bezpieczeństwa stanowią także asekuracje dla osób pracujących na niższym poziomie, jako zabezpieczenie ciągów komunikacji, niebezpiecznych budynków, konstrukcji posiadających nietrwałe elementy. Siatki zabezpieczające przed upadkiem z wysokości połączone z siatką rusztowaniową stanowią podwójną ochronę przed upadkiem z góry narzędzi oraz innych przedmiotów, a także jako wygrodzenie stref niebezpiecznych.

Siatki ochronne
Nasi partnerzy