polskienglishrussian

Usługi

Wstecz

usługi
Projektowanie

W dzisiejszym budownictwie systemy asekuracji przed upadkiem są standardem i są uwzględniane już na etapie projektowania obiektów. Dodatkowo zmieniające się przepisy wprowadzają obowiązek stosowania środków ochrony przed upadkiem także na powstałych wcześniej obiektach.

Projektowanie

Nasza firma oferuje profesjonalne systemy asekuracyjne zaczynając od ich projektowania po przez produkcję i montaż. Wykorzystując nasze doświadczenie jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać systemy asekuracji dla każdej branży oraz dla dowolnego obiektu w oparciu o nasze autorskie rozwiązania jak i firm z którymi współpracujemy. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa stosując rozwiązania techniczne uwzględniające takie czynniki jak: architektura budynku, ilość użytkowników czy rodzaj zastosowania systemu.

 

Wszystkie nasze produkty są poddawane badaniom, posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia do stosowania w krajach Unii Europejskiej i spełniają wszelkie wymogi norm bezpieczeństwa.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie biura projektowe do współpracy partnerskiej w zakresie systemów bezpieczeństwa przed upadkiem.

Projektowanie
Nasi partnerzy