polskienglishrussian

Usługi

Wstecz

usługi
Montaż systemów asekuracyjnych

Wykorzystując nasze doświadczenie, wiedze techniczną, produkcję własnych produktów oraz współprace z wiodącymi na rynku producentami systemów asekuracyjnych takich jak: 3M, Capital Safety, KeeSafety, Harken, nasza firma gwarantuje montaż systemów bezpieczeństwa zgodnie z wszelkimi wytycznymi i standardami naszych partnerów i obowiązującego prawa.

Montaż systemów asekuracyjnych

Wszystkie nasze  zespoły instalacyjne są odpowiednio wyszkolone w zakresie montażu i przestrzegania przepisów bezpieczeństwa prac na wysokości.

 

Każdy realizowany projekt przydzielany jest konkretnemu kierownikowi projektu, który jest odpowiedzialny za szczegółowego opisu metody prac i oceny ryzyka przed ich rozpoczęciem oraz nadzoruje wykonywanie instalacji systemów od początku do końca. Organizujemy wszystkie urządzenia i narzędzia niezbędne przy realizacji, w tym sprzęt ciężki taki jak dźwigi czy podnośniki. Przechodzimy wspólnie przez inwestycje, aby upewnić się, że zadowolenie klienta jest na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasi klienci zyskują spokój i gwarancje wykonania prac o odpowiedniej jakości.

 

Korzyści
- Montaż systemów zabezpieczających przed upadkiem przez certyfikowanych inżynierów
- Przydzielony kierownik projektu podczas całego procesu
- Wsparcie w zakresie wdrażania polityki bezpieczeństwa
- Zmniejszenie ryzyka wypadków, chorób i obrażeń

Montaż systemów asekuracyjnych
Nasi partnerzy