polskienglish

Produkty

Wstecz

produkty
Balustrady

Balustrady - wygradzające, stanowiące zabezpieczenie przed upadkiem, ochronne. 

Balustrady

Balustrady 

Wykonujemy balustrady ze stali nierdzewnej, balustrady nierdzewne z szybą, balustrady całoszklane,i balustrady metalowe ze stali czarnej i aluminium.

Balustrady ze stali nierdzewnej, balustrady nierdzewne z szybą dostępne w ofercie naszej firmy to produkt wykonywany na indywidualne zamówienie, w całości spawany na wymiar w dowolnym wzornictwie.

 

 

Asekuranty dachowe - barierki ochronne

Prezentujemy asekuranty dachowe - wolnostojące systemy barierek do zabezpieczania krawędzi dachów.


Pracownicy wykonujący prace na dachu powinni mieć zapewnioną ochronę przed upadkiem z wysokości. Pracodawcy, którzy działają zgodnie z prawem i chcą otoczyć swoich pracowników opieką na wysokościach wybierają środki ochrony indywidualnej oraz zbiorowej. W tej drugiej kategorii znajdują się właśnie nasze systemy asekuracji na dachy w tym barierki.
W świetle polskiego prawa praca na wysokości definiowana jest jako praca wykonywana na poziomie co najmniej jednego metra nad ziemią lub posadzką. Osoby, które znajdują się na rusztowaniach czy dachach muszą zatem zostać objęte środkami ochrony zbiorowej i indywidualnej.


System wolnostojących balustrad KEEGUARD


Oferujemy system wolnostojących balustrad KEEGUARD. To najlepsze rozwiązanie dla osób pracujących na wysokości, które jest zgodne z polskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy. Do ich przestrzegania zobligowani są wszyscy pracodawcy. Prawidłowo zainstalowana ochrona przed upadkiem z wysokości to zabezpieczenie ludzkiego zdrowia i życia, a także pracodawcy przed poniesieniem konsekwencji karnych.


Systemy asekuracji na dachy — charakterystyka


Balustrada posiada poręcz na wysokości 1,1m, poprzeczkę w połowie wysokości oraz przyłącze do montażu bortnicy. To rozwiązanie standardowe, jednak w zależności od Twoich potrzeb możemy wdrożyć inne elementy zabezpieczające przed wypadnięciem, w tym środki ochrony indywidualnej.


System KEEGUARD działa na zasadzie przeciwwagi. Na ramionach zamocowane są obciążniki, które gwarantują stabilność oraz optymalne rozłożenie siły. Cała konstrukcja została zaprojektowana tak, aby nie uszkodzić powierzchni dachu.


Barierki ochronne to prosty, a zarazem skuteczny sposób na zbiorowe zabezpieczenie krawędzi dachu. Doskonale sprawdzi się samodzielnie w wersji podstawowej lub w połączeniu z innymi elementami czy środkami ochrony indywidualnej. Co jeszcze warto wiedzieć? Dbamy nie tylko o funkcjonalność, ale także estetykę oferując możliwość pomalowania barierek. System jest łatwy i szybki w montażu, a dzięki lekkiej wadze i przemyślanej konstrukcji nie narusza poszycia dachu.


System KEEGUARD można instalować na dachach:
• płaskich o różnym kształcie i spadku do 3o,
• asfaltowych,
• krytych membraną,
• bitumicznych,
• betonowych.


System KEEGUARD dostępny jest w wersji standardowej lub lżejszej aluminiowej. Posiada ocynkowanie zgodnie z PN-EN ISO 1461 i spełnia polskie normy bezpieczeństwa:
• PN-EN ISO 14122 część 3
• PN-EN 13374 klasa A

Balustrady
Nasi partnerzy