polskienglish

Usługi

Wstecz

usługi
Audyty bezpieczeństwa

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz grupę naszych specjalistów zdecydowaliśmy się na wsparcie naszych klientów w zakresie doradztwa oraz wprowadzania rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo pracy na wysokościach.

Audyty bezpieczeństwa

Audyt obiektów w zakresie zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości


Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz grupę specjalistów zatrudnianych przez CSA zdecydowaliśmy się na wsparcie naszych klientów w zakresie doradztwa oraz wprowadzania rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo pracy na wysokościach. Oferujemy profesjonalny audyt obiektów w zakresie zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości dla przedsiębiorców, którym zależy na prawidłowej ochronie zdrowia i życia pracowników.


Audyty bezpieczeństwa pracy


Przeprowadzone przez naszą firmę audyty bezpieczeństwa pracy pozwolą zweryfikować czy spełnione są minimalne wymagania techniczne dotyczące infrastruktury budynku, na którym wykonywane są prace na wysokości. Opracowany przez nas audyt obiektów w zakresie zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości oparty jest na obowiązujących przepisach oraz międzynarodowych standardach. Dzięki wiedzy jaką posiadamy jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dla każdej dziedziny gospodarki, a w przypadku braku gotowych rozwiązań zaproponujemy projektowanie systemów asekuracji specjalnie dla Ciebie i Twoich pracowników.


Po zakończonym audycie otrzymasz kompleksowy raport z przeprowadzonych prac wraz ze wskazówkami, co należy zmienić lub jakie rozwiązania wdrożyć, aby zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa Twoich pracowników, podczas prac na wysokości.

Audyty bezpieczeństwa
Nasi partnerzy